Equip de Govern

Juli Silvestre Martínez
Som Mediona (Esquerra Republicana de Catalunya)
Alcaldia
Llei de Barris
Economia i Hisenda
Gestió Interna i RRHH
Adjunt a la Regidoria d’Ocupació
jsilvestre@mediona.cat

Maica Sandalinas Vázquez
Som Mediona (Esquerra Republicana de Catalunya)
Tinent d’Alcalde
Vida Cultural i Associativa
Participació
Adjunta Regidoria Drets Socials.
msandalinas@mediona.cat

Mario Valverde Sánchez
Som Mediona (Esquerra Republicana de Catalunya)
Convivència, Emergències i Seguretat
Manteniment i Espai Públic
mvalverde@mediona.cat

Marc Gelabert Escuder
Som Mediona (Esquerra Republicana de Catalunya)
Obres Públiques, Urbanisme
Turisme, Comerç i Fires
Promoció Econòmica
Adjunt a la Regidoria de Manteniment
mgelabert@mediona.cat

Aina Llotje Ravadà
Teixint Mediona (CUP)
Drets Socials i Ocupació
Participació
Adjunta a la Regidories d’Educació i Medi Ambient
allotge@mediona.cat

Mireia Bosch Mateu
Teixint Mediona (CUP)
Medi Ambient i energia
Igualtat i Gènere
Economia Social i Solidaria
Comunicació i Transparència
Adjunta a la Regidoria de Vida Cultural i Associativa
mbosch@mediona.cat

Sònia Poch Galisteo
Junts per Mediona (Junts Per Catalunya)
Educació
Sanitat
Esport i Lleure
Caad/Mancomunitat
spoch@mediona.cat

Francesca Ferrer Suriol
Seguim per Mediona (PSC)

Arnau Brik Contel
Seguim per Mediona (PSC)

Jaime Gallart Calaf
Seguim per Mediona (PSC)

Sebastian Montero Flotats
Seguim per Mediona (PSC)