Equip de Govern

Juli Silvestre Martínez
Som Mediona (Esquerra Republicana de Catalunya)
Alcaldia
Llei de Barris
Economia i Hisenda
Gestió Interna i RRHH
jsilvestre@mediona.cat

Maica Sandalinas Vázquez
Som Mediona (Esquerra Republicana de Catalunya)
Tinent d’Alcalde
Infància, Joventut i Gent Gran
Entitats, AAVV i Nuclis
Adjunt a la Regidoria Art, Cultura i Festes.
msandalinas@mediona.cat

Mario Valverde Sánchez
Som Mediona (Esquerra Republicana de Catalunya)
Convivència, Emergències i Seguretat
Manteniment, Espai Públic, Brigada i Parc Mòbil
mvalverde@mediona.cat

Marc Gelabert Escuder
Som Mediona (Esquerra Republicana de Catalunya)
Obres Públiques, Urbanisme i Habitatge
Turisme, Comerç i Fires
Promoció Econòmica i Economia Social i Solidària
mgelabert@mediona.cat

Aina Llotje Ravadà
Teixint Mediona (CUP)
Medi Ambient i Energia
Serveis Socials
Adjunta a la Regidoria d’Educació i Ocupació
allotge@mediona.cat

Mireia Bosch Mateu
Teixint Mediona (CUP)
Polítiques d’Igualtat i Gènere
Art, Cultura i Festes
Adjunta a la Regidoria de Medi Ambient i Energia
mbosch@mediona.cat

Sònia Poch Galisteo
Junts per Mediona (Junts Per Catalunya)
Educació i Ocupació
Sanitat
Esport i Lleure
Caad/Mancomunitat
spoch@mediona.cat

Francesca Ferrer Suriol
Seguim per Mediona (PSC)

Arnau Brik Contel
Seguim per Mediona (PSC)

Jaime Gallart Calaf
Seguim per Mediona (PSC)

Sebastian Montero Flotats
Seguim per Mediona (PSC)